• Продажбата
  • Ново
Tekcam за sjcam m20 додатоци планината за SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6 Легенда xiaomi yi 2 4k sj7 ѕвезда yi 4k+ eken h9 soocoo c30r
zoom_in

Tekcam за sjcam m20 додатоци планината за SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6 Легенда xiaomi yi 2 4k sj7 ѕвезда yi 4k+ eken h9 soocoo c30r

DEN 1910.00 2010.24

Износ
check Во продавницата.


Tekcam за sjcam m20 додатоци планината за SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6 Легенда xiaomi yi 2 4k sj7 ѕвезда yi 4k+ eken h9 soocoo c30r
Колекции вклучуваат : 1 Шлем Рака 2 360 степени торба клип планината 3 велосипед handlebar планината 4 глава 5 рака Флексибилни Tripod 6 Видиме менгеме 7 3-начин стожерот прилагодливи рака 8 Monopod selfie стап (22~95cm) 9 Tripod адаптер (2 парчиња) 10 Вшмукување чаша автомобил планината 11 360 степен ротација врвка за околу рака 12 градите рака 13 J кука вертикална градите планината (2 парчиња) 14 лебди стап плувка 15 лебди кутија 16 рамен и криви лепило планината со налепница 17 голема големина преносни камера случај 1 x 360 степени Ротирачки Прилагодлива лента за околу Планината F Тоа може да се користи со сите видови на Gopro додатоци и е направен од Високо Квалитетни Пластични & Гума за Rustproof Заврши Голем ЕВА Shockproof футрола(32.5x21.7x6.5cm) е многу корисно за одржување на Polaroid на Коцка и додатоци заедно, кога сте на патот патување, летање, риболов или backpacking Градите рака : ви Овозможи да носат за Gopro Xiaomi yi SJCAM на градите Удобно, целосно прилагодливи дизајн се вклопува во сите облици и големини, вклучувајќи ги и над голем јакни Совршен планината за скијање, kayaking, велосипедизам, мотокрос, equestrian и други акција спортски врвка за околу рака : врвка за околу рака планината за Polaroid Коцка. Можете да го носат овој рака додека сурфате и велосипед. Тоа ослободува вашите раце за други активности. Како што камерата е на вашиот зглоб, може да се прилагоди на снимањето агол повеќе погодно Велосипед Handlebar На Handlebar Монтажа Менгеме вклучува алатката-бесплатно handlebar стегачот и три-начин прилагодливи стожерот рака, па можете да постават камера домување во секој агол во однос на стегачот. Tripod Отстранлив Камера Tripod Планината брзо & обезбеди на камерата за монтажа. Прилагодлив на секој агол, има камера за да практично било која површина, компактен дизајн Лебди се Справи со Притисокот Лебди Контрола е дизајниран да се задржи вашата камера со водоотпорен школка лесно да се плови на вода.

Бренд Име:
TEKCAM
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,Garmin,GoPro
Број На Модел На:
m20 додатоци за sjcam
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
gitup,thieye,xiaomi yi
Item1:
Шефот На Рака Градите Рака Шлем Отвор За Врвка За Околу Рака
Item2:
Велосипед Планината Автомобил Планината Шлем Mout
item3:
monopod selfie стап
item4:
Вода Floaty плувка се Справи со Притисокот
Точка 5):
Станот и Криви лепило планината
точка 6:
Торба ранец Клип Планината
За 1:
За Gopro hero5 сесија Херој 5 hero4 hero3 3plus hero2
За 2:
За SJCAM SJ4000 SJ5000x m10 m20 sj6 sj7
за 3:
Xiaomi yi , xiaomi yi 2 4K, yi 4k плус
за 4:
Акција Камера Eken h9r h8 h3r ,Gitup 2 , Soocoo

Им се допаѓа и на купувачите..