• Ново
Градите се Подигнат Рака Појас Планината w/ Tripod Клип Носителот за паметен Телефон, Gopro Херој, за Sony Акција Камера, Xiao yi мвр, Sjcam
zoom_in

Градите се Подигнат Рака Појас Планината w/ Tripod Клип Носителот за паметен Телефон, Gopro Херој, за Sony Акција Камера, Xiao yi мвр, Sjcam

DEN 765.60

Износ
check Во продавницата.


Chesty Планината Подигнат Рака + Клип Носителот за паметни телефони, Gopro, Sony, Камери Карактеристики : 1. Се вклопува со Повеќето од smartphone модели на пазарот. (4 до 5.5 инчи), Gopro, Sony акција камери и 1/4 DV итн. 2. Прилагодливи ремени се вклопуваат во текот дури и најголемите зимски јакни. 3. Лесен-за-користење, работи со било кој модел на паметен телефон, може да се користи со случајот, или водоотпорен случај. 4. Располагање со скијање, риболов, пешачење, велосипедизам, повеќе интересни шут за да се откријат. 5. Силни СТОМАЧНИ и најлон здрав материјали, телефонот клип на компатибилен со поголемиот дел од selfie стап, опремени со искривено огледало за да го видите на Панорамата. 6. Пакет тежина : 261g Лесно и мирно клип и да го заклучите вашиот телефон со adustable телефон клип, универзален адаптер за да го поврзете дојдовниот и градите рака , притиснете на блендата порака за да ви овозможи вршење екстремни активности. Добиете уникатна перспектива на снимањето со вашиот паметен телефон да поседувате и да се носите со вас. Има толку многу предности за користењето на вашиот smartphone како акција камера. Вие не треба да биде ПРО да се зема рацете слободен видео. Обидете се оваа едноставна градите планината за снимање на рацете слободен видео со HD уредот што веќе го поседувате.Можете удобно да се сними и да се види вашиот видео веднаш, сите, без потреба да се брза да се за уредување станица или компјутер да шутнат вашите видео клипови. Спортски камерата има широк агол леќа, краток фокусна должина, голем агол на гледање, во пократок снимање од далечина опсег, може да се преземат за да на поголема површина на сцена.

Број На Модел На:
Универзална Chesty Планината
Бренд Име:
YOTEBO
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro,Garmin,Sjcam,SONY
Тип:
Ремени & Месеци
Материјал:
Висок Квалитет најлон
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Паметни телефони

Им се допаѓа и на купувачите..