• Продажбата
  • Ново
За ТРИУМФ Street Triple 675R од 13 до 15 ЈАМАХА Височество S 125 (XC 125 R) 14-15 WR 125 X (Supermoto) 09-16 Мотоцикл накладките Задните
zoom_in

За ТРИУМФ Street Triple 675R од 13 до 15 ЈАМАХА Височество S 125 (XC 125 R) 14-15 WR 125 X (Supermoto) 09-16 Мотоцикл накладките Задните

DEN 355.00 408.00

Износ
check Во продавницата.


Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
ТРИУМФ Daytona 675 2013-2015 Daytona 675 Р 2013-2015 Street Triple 675 2013-2015 Street Triple RX 675 2015 Street Triple 675 R 2013-2015
YANAHA Височество S 125 (XC 125 R) 2014-2015 WR 125 X (Supermoto) 2009-2016 WR 125 Р 2009-2015 X-MAX 125 Momo Дизајн 2015 WR 250 XX/XY (Supermoto)(32 D2/4) 2008-2010 WR 250 RX/RY (32 D1/3) 2008-2010 YP 250 R X-Макс (2 PLI) Не ABS Nissin F/Brembo Р 2014-2015 X-250 MAX Momo Дизајн 2015 XT 660 X Supermoto 2004-2016 XT 660 Р 2004-2016 МТ-03 (660 CC) 2006-2012
НУЛА Нула DS (ZF9.4/ZF12.5)(J. Хуан F & R Дебеломер) До 2015 Нула S (ZF9.4/ZF12.5)(J. Хуан F & R Дебеломер) До 2015 Нула за сексуално и репродуктивно (ZF12.5)(J. Хуан F & R Дебеломер) До 2015
ATK Сите Модели 1997-2003 125 2 удар enduro 2003 250/260 2 удар мотор 2003 450 MX 2007 450 XC 2007 Enduro 450 2007 500 Enduro 2003 605 Enduro 2003 700 2 T Intimidator 2004 620 2 T Intimidator 2004 500 2 T 2004 ГОДИНА 370 2 T 2004 250 2 T 2004
ГАС-ГАС Enduro 125/250 2000
HUSABERG Сите Модели 1995-2012
HUSQVARNA CR 125 1995-2004 СМ 125 1995-2000 SMS 125 2 T 2002-2011 СМС-4-125 4 T 2010-2011 WR 125 1995-2005 WRE 125 1993-2011 CR 250 1995-2004 ТЦ 250 2002-2003 ГОДИНА TE 250 2002-2005 WR 250 1995-2012 XC-W 250 2010 XCF-W 250 2010 ТЕ 300 2 T 2011 WR 300 2009-2012 ТЕ 350 1995-1997 WR 360 1995-2002 СМ 400 Р 2002 ТЕ 400 2002 ТЕ 410 1995-2000 ТЕ 410 E 2000 СМ 450 R 2003-2006 ТЦ 450 2003 ТЕ 450 2003-2005 СМ 510 R 2005- ТЦ 510 2004 ТЕ 510 2004-2005 СМ 570 R 4 гром предни дискови 2001-2004 ТЦ 570 2002-2003 ГОДИНА TE 570 2001-2004 LT 610 6 гром предни дискови 2000 СМ 610 гром предни дискови 1998-1999 СМ 610 R 2000 СМ 610/S 4 гром предни дискови 2002-2006 .

боја:
Задните 1 пар, GFY Задните 1 пар
Име На Модел:
За EBC FA208 FA213
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Ширина:
4.12cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
7.81cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Дијаметар:
7.81cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA208 FA213
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
1 пар
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Една Апликација:
За ТРИУМФ Street Triple 675R
Една Година:
2013-2015
Апликацијата две:
ЈАМАХА Височество S 125 (XC 125 R) WR 125 X (Supermoto)
Година Втора:
2009-2016

Им се допаѓа и на купувачите..