• Продажбата
  • Ново
Мотоцикл Пред Caliper накладките За KAWASAKI ZR6R 07-15 Z750 Р 11 12 Z1000 GTR 1400 ZZR1400 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
zoom_in

Мотоцикл Пред Caliper накладките За KAWASAKI ZR6R 07-15 Z750 Р 11 12 Z1000 GTR 1400 ZZR1400 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15

DEN 648.00 719.52

Износ
check Во продавницата.


100% Сосема Нов
1. Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Погодни За :
KAWASAKI
ZR6 R 07-15 F
Z 750 R НЕ ABS 11-12 F
Z 750 Р ABS 11-12 F
Z 1000 B7 F/B8 F 07-09 F
Z 1000 ABS 07-09 F
GTR 1400 08-15 F
ZZR 1400 A6 F/A7 F 06-11 F
ZZR 1400 ABS 06-15 F
ZZR 1400 СПЕЦИЈАЛНО ИЗДАНИЕ ОД 13 ДО 15 F
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
9201258
Објектот Должина:
4cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg

Им се допаѓа и на купувачите..