• Продажбата
  • Ново
За ЈАМАХА XT 660 ZA Tenere (ABS) 11-15 НУЛА Нула DS (ZF8.5/ZF11.4)(Nissin F/Џ. Р Хуан Дебеломер) 14 Мотоцикл Накладките Задните
zoom_in

За ЈАМАХА XT 660 ZA Tenere (ABS) 11-15 НУЛА Нула DS (ZF8.5/ZF11.4)(Nissin F/Џ. Р Хуан Дебеломер) 14 Мотоцикл Накладките Задните

DEN 355.00 408.00

Износ
check Во продавницата.


Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
KTM LC2 125 1996-1998 Осилото 125 1997-1999 SX 125 1994-2003 EXC/EGS 125 1994 EXC 125 1995-2003 EXC/EGS 200 1998-2003 СМ 125 Supermoto 2000 EXE 125 2000 EXC 200 1998-2003 SX 250 1994-2002 EXC/EGS 250 1994 EXC 250 1995-2003 EXC 300 2000-2003 EXC 350 1994-1995 SX 360 1996-1997 EXC 360 1996-1997 SX 380 1998-2003 EXC 380 1998-2003 Војводата 400 LC4 1994-1998 SC 400 1996-1999 ГОДИНА EGS/EGS-3/ЗАКОН 400 1996-1999 ГОДИНА SX 400 2000-2002 EXC/EGS 400 (USD) 2000-2003 EXC 400 Трки (USD) 2000 LC4-E 400 Enduro 2000-2001 SX 440 1994-1995 EXC 440 1994-1995 EXC 450 2003 MX 500 1995 EXC 525 2003 SX 520 2001-2003 EXC 520 2001-2003 MXC 525 (Пустината Трки) 2003-2004 MXC 550 1996 Војводата од 620 LC4 1994-1998 SX EXC/EGS 620 1995 SX 620 1996-1999 ГОДИНА SC 620 Supercompetition 1996-2000 EGS/EGS-E/ЗАКОН 620 Enduro 1996-1999 година EGS-E 620 Авантура/Rallye 1999 LC4 620 SC Supermoto/Supercompetition 2000 LC4 625 SC Supermoto 2002 СКМ 625 2005-2006 SXC 625 2003-2004 LC4-E 640 Enduro/Supermoto/Авантура Р 2000-2006 LC4-E 640 (Централна Единствен Pin Одредување) 2003 LC4-E 640 (2 Pin одредување) 2004-2006 LC4 640 Авантура 2001-2006 СМ 640 LC4 2005 640 LC4 Авантура 2003-2007 година СКМ 660 Supermoto 2003-2004 СКМ 660 2005-2006 690 Enduro Р 2009-2014 690 Enduro 2008-2014
MAICO 500 MX/Enduro 1999
SWM Гран Milano Посебни (4 T) 2015
ТМ 80 Enduro 1996-2000 80/85 Крстот 1996-2001 80/85/100 (Големи тркала) 2002-2004 Помлад 80/85/100 Крстот (Мали тркала) 2002-2004 125 Крстот 1995-2000 125 Enduro 1995-2000 250 Крстот 1995-2000 250 Enduro 1995-2000 300 Крстот 1995-2000 300 Enduro (2 T) 1995-2000 400 Крстот (4 T) 1995-2000 530 Крстот (4 T) 1998-2000 ГОДИНА VERTEMATI Сите Модели 1999-2004 VOR Сите Модели 1999-2004 ЈАМАХА TT 600 R (5 CH1/5 CH2/5 CH3) 1997-2002 TT 600 РЕ (5 CH5) 2004 TT 600 E (4 LW3/4 LW4/4 GV4/4 GV5) 1994-2001 TT 600 К Од 4 GV 003404 (Задни Brembo caliper) 1995-1996 XT 660 Z Tenere (Не ABS) 2008-2015 XT 660 ZA Tenere (ABS) план за 2011-2015 НУЛА Нула DS (ZF8.

боја:
Задните 1 пар, GFY Задните 1 пар
Име На Модел:
За EBC FA208 FA213
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Ширина:
4.12cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
7.81cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Дијаметар:
7.81cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA208 FA213
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
1 пар
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Една Апликација:
За ЈАМАХА XT 660 ZA Tenere (ABS)
Една Година:
План за 2011-2015
Апликацијата две:
НУЛА Нула DS (ZF8.5/ZF11.4)(Nissin F/Џ. Р Хуан Дебеломер)
Година Втора:
2014

Им се допаѓа и на купувачите..