• Продажбата
  • Ново
Мотоцикл Задните Caliper накладките За FXST FXSTB XL XLH XLCH XLS FXD FXDL FXLR ДОЦНА 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
zoom_in

Мотоцикл Задните Caliper накладките За FXST FXSTB XL XLH XLCH XLS FXD FXDL FXLR ДОЦНА 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

DEN 734.00 816.00

Износ
check Во продавницата.


100% Сосема Нов
1. Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Погодни За :
FXST/FXSTB ДОЦНА 87-99 Р
XL/XLH/XLCH/XLS ДОЦНА 87-99 Р
FXD/FXDL/FXLR ДОЦНА 87-99 Р
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
920111
Објектот Должина:
10.3cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg

Им се допаѓа и на купувачите..