• Продажбата
  • Ново
Мото Додатоци F + R накладките Поставување Одговара За KTM 150 XC XC150 2011 2012 2010-2013
zoom_in

Мото Додатоци F + R накладките Поставување Одговара За KTM 150 XC XC150 2011 2012 2010-2013

DEN 568.00 624.00

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
FATPAPA
Име На Модел:
Одговара За KTM 150 XC XC150 2011 2012 2010-2013
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg

Им се допаѓа и на купувачите..