• Продажбата
  • Ново
Топла Продажба Мини Пресели Соларна Енергија Gadget Подарок Симпатична Желка Образовни Играчка Соларни Играчки H1
zoom_in

Топла Продажба Мини Пресели Соларна Енергија Gadget Подарок Симпатична Желка Образовни Играчка Соларни Играчки H1

DEN 146.00 168.00

Износ
check Во продавницата.


Производ големина 9.3 * 9.3 * 4cm
Пакување : картон
Мал сончев желка, сонце, автоматски ќе одиме.
Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "желба листа"
ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""
ви благодарам многу !
Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да Додадете Желба Листа или Add to My Favourate Продавници за долгорочни односи

Карактеристики:
Сончевиот
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups
Предупредување:
no
Број На Модел На:
KS0038
Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Им се допаѓа и на купувачите..