• Продажбата
  • Ново
Вистински Слики Нова Мода Посочи Пети Чипка-up Велур Кожа Кристал Везови Над Коленото Гладијатор Висока Пета Чевли Секси Чевли
zoom_in

Вистински Слики Нова Мода Посочи Пети Чипка-up Велур Кожа Кристал Везови Над Коленото Гладијатор Висока Пета Чевли Секси Чевли

DEN 5040.00 6719.52

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Вистински Слики Нова Мода Посочи Пети Чипка-up Велур Кожа Кристал Везови Над Коленото Гладијатор Висока Пета Чевли Секси Чевли
Опис :
Име : Вистински Слики Нова Мода Посочи Пети Чипка-up Велур Кожа Кристал Везови Над Коленото Гладијатор Висока Пета Чевли Секси Чевли
Точка Бр : GA363
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Вратило Материјал:
Стадото
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
GA363

Им се допаѓа и на купувачите..