• Продажбата
  • Ново
Нова Мода Жените Круг Пети Чипка-up Над Коленото Црна Велур Кожа Гладијатор Чизми кроена Висока Пета Долги Чизми Облечи Чевли
zoom_in

Нова Мода Жените Круг Пети Чипка-up Над Коленото Црна Велур Кожа Гладијатор Чизми кроена Висока Пета Долги Чизми Облечи Чевли

DEN 4884.00 6511.68

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Нова Мода Жените Круг Пети Чипка-up Над Коленото Црна Велур Кожа Гладијатор Чизми кроена Висока Пета Долги Чизми Облечи Чевли
Опис :
Име : Нова Мода Жените Круг Пети Чипка-up Над Коленото Црна Велур Кожа Гладијатор Чизми кроена Висока Пета Долги Чизми Облечи Чевли
Точка Бр : GA311
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Број На Модел На:
GA311
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Вратило Материјал:
Стадото
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен

Им се допаѓа и на купувачите..