• Продажбата
  • Ново
Уникатен Beading Belted Бедрото Високи Чизми Секси Stiletto Пета Pointy Чизми
zoom_in

Уникатен Beading Belted Бедрото Високи Чизми Секси Stiletto Пета Pointy Чизми

DEN 4444.00 7407.36

Износ
check Во продавницата.


ВИСТИНСКИ ФОТО

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Вратило Материјал:
Тексас
Бренд Име:
MIKISHYDA
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Со Платформи:
No
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Големина:
Euro34.35.36.37.38.39.40.41.42

Им се допаѓа и на купувачите..