• Продажбата
  • Ново
Вино Црвено Билјард Базен Ѕид Виси 6 Чарли Стапови Дрво Рек Носителот на Организаторот за Snooker
zoom_in

Вино Црвено Билјард Базен Ѕид Виси 6 Чарли Стапови Дрво Рек Носителот на Организаторот за Snooker

DEN 549.00 900.00

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Предмет : Ѕид монтирани решетката за 6 чарли стапови
Пакет вклучувајќи Инсталација на Алатки
Професионална и издржлив
Тоа ќе изгледаат одлично и работат одлично со твоите снукер маса!
Солидна тешко дрвена конструкција, многу издржливи за да го користите!
Боја : Црвено Вино
Материјал : Цврсто Дрво
Количина. : 2 компјутери
Големина : Има 6 Облини
Димензија : Прибл. 39 x 4 x 3cm/ 15 x 1.5 x 1.1 во
1 X Дрво Багажник
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Одржување Алатки Категорија:
Род Бришејќи Платно
Род Кутија Материјал:
Дрво
Род Кутија Големина:
3/4 Род Кутија
Број На Модел На:
Дрво Багажник
Бренд Име:
SANGEMAMA
Спорт:
Snooker
боја:
вино црвено
Материјал:
Цврсто Дрво
КОЛИЧИНА:
2 компјутери
Големина:
Holds 6 Cues
димензија:
Прибл. 39 x 4 x 3cm/ 15 x 1.5 x 1.1 во

Им се допаѓа и на купувачите..