• Ново
Fistar Силикони Види бенд Врвка за Зглоб бенд За Garmin Vivoactive 3 За Samsung Опрема Спорт Samsung Опрема S4 Спорт Smartwatch
zoom_in

Fistar Силикони Види бенд Врвка за Зглоб бенд За Garmin Vivoactive 3 За Samsung Опрема Спорт Samsung Опрема S4 Спорт Smartwatch

DEN 143.04

Износ
check Во продавницата.


Fistar Силикони Watchband Рака Wristband За Garmin Vivoactive 3 За Samsung Опрема Спорт Samsung Опрема S4 Спорт Smartwatch
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. Мекоста е умерен, носат многу удобно Компресија на калапи, цврсти и издржливи големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб Одговараат За : За Garmin Vivoactive 3 Види За Samsung Опрема Спорт S4 Wristband Пакет Вклучуваат : 1pc Wristband(без да се види)

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип:
види рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Fistar
Функција:
Надморска Височина Метар,Бирање, Повик,Фитнес Тракер,Порака За Потсетување,Повик За Потсетување,Одговорите На Повик,Passometer,Расположение Tracker,Далечински Управувач,Спиење Tracker,Притисни Порака
Јазик:
Англиски,Шпански,Руски,Турски

Им се допаѓа и на купувачите..