• Продажбата
  • Ново
Добар Квалитет 1 2 3 Начини ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ 220V Безжичниот Далечински Управувач се Префрлат на Дигитални Далечински Управувач Switch за Светилка & Светлина
zoom_in

Добар Квалитет 1 2 3 Начини ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ 220V Безжичниот Далечински Управувач се Префрлат на Дигитални Далечински Управувач Switch за Светилка & Светлина

DEN 260.00 520.32

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики :
1.1/2/3 начин НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ на Дигиталната Интелигентни Безжичниот Далечински Управувач Switch.
2. Погоден за капка-светлина, кристално светилка, модерен низок притисок ламба, ги апсорбира купола светлината, денот цвет светилка, флуоресцентна светилка, заштеда на енергија светилки, издувните фан, итн.
3. Тоа може да се користи во домаќинството, по скали, коридор, бања, тоалет, работилница, магацински простор, гаража, фабрика осветлување, итн.
4. Брзо и лесно да го инсталирате, не попречена од ѕидови, способни за поврзување на било товари.
5. Далечински контролер и да се префрлате може да се користи истовремено за олеснување и флексибилност.
6. Стабилна сигнал прима.
7. 1 x 12 V 23 A батерија (не се вклучени) е потребен за далечинскиот управувач switch.
Спецификации :
1. Текст : AC напон 220 V-240 V 50 Hz/60 Hz
2. Стартување на батеријата : 12 V 23 A (не се вклучени)
3.Во Текот Вчитај :
Incandescentlamp : ≦1000 W
Енергија-заштеда светилка : ≦200 W
Број на енергија-заштеда светилка : ≦6
Компактен fluoresce близнак цевка : ≦280 W
Број на твин цевка : ≦6
4. Далечински управувач растојание : 10 M-50 M
5. Боја : Сива
6. Splitter големина : 75x51x25mm Пакет се Вклучени :
1 x 1/2/3 Начин Switcher Splitter
1 x Далечински Управувач(Батерија, не се вклучени)
1 x Далечински Управувач Заградата

Бренд Име:
KINCO
Контрола На Канали:
3 Канали
максимална брзина:
no
Број На Модел На:
SONOFF
жиро:
no
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go

Им се допаѓа и на купувачите..