• Продажбата
  • Ново
Најновите FENGRU 16-core еден кристално бакар позлатен сребрен Замена жица Слушалки Жица DIY Слушалки Слушалка Одржување на Жица
zoom_in

Најновите FENGRU 16-core еден кристално бакар позлатен сребрен Замена жица Слушалки Жица DIY Слушалки Слушалка Одржување на Жица

DEN 168.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


Најновите FENGRU 16-core еден кристално бакар позлатен сребрен Замена жица Слушалки Жица DIY Слушалки Слушалка Одржување на Жица
Почитувани пријатели,Ако треба 3.5 мм Аудио приклучок конектор,можете да се обратите во :
Напомена : Драг пријател, имаме пет бои ( Црна Plug /Црвена Plug/ Сребрена Plug / Браун Plug / Злато Приклучок ), Кога ќе нарачате, ве Молиме оставете порака за која боја сакате, или ние ќе брод тоа по случаен избор, ви Благодариме !
Жица за звучни ефекти :
Од гледна точка на верност аудио сигнал и на влезниот сигнал низ овој жица за да иста, но бидејќи аудио сигнал на пренос на различни доведе жица чистота се разликуваат, на тој начин влијаат на промените во квалитетот на звукот.
Со користење на оригиналните база линија ue18 производство, жица е многу мека, со никаков ефект стетоскоп, хоризонтална звук поле е многу широк, дебели звук на крајот, особено момчињата, длабок глас, човечки глас е многу добра локација, не близина, многу уво, ако заедно со љубов џез, еден вид на пиење вино во бар, очите затворени слушање спротивниот пејач crooning плитки пее чувство повеќе за пофалба е дека квалитетот и квантитетот на ниска фреквенција, висока фрекфенција и многу транспарентни, дека не е досадно, погоден за сите видови на музика, чувствувајќи се малку змија нафта. Headphone жица одржување, надградба, замена на стареење; слушалки линија е дефинитивно вашиот најдобар избор.
Објектот Слика :

боја:
Сребрена,Црвена,Црна,Златна
Големина:
120cm
Број На Модел На:
LCK1083
Бренд Име:
FENGRU
Тип На Објект:
Адаптер
Пакет:
No
боја:
Црна Plug/Црвена Plug/Сребрена Plug/Браун Plug/Plug Злато

Им се допаѓа и на купувачите..