• Продажбата
  • Ново
2017 лето машки кратки ракави кошула цвеќиња лесно за нега на мажи е секојдневен облека плус големина плус големина масти лабава кратки ракави кошула
zoom_in

2017 лето машки кратки ракави кошула цвеќиња лесно за нега на мажи е секојдневен облека плус големина плус големина масти лабава кратки ракави кошула

DEN 768.00 960.00

Износ
check Во продавницата.

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Отворете Бод
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
GREENXIE
Материјал:
Свила
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
001
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Лето
Јака Тип:
Плоштад Јака

Им се допаѓа и на купувачите..