• Продажбата
  • Ново
5 Парче Платно Уметност Ѕид Уметност Реката Просперитетна Град Сликарство Слика Печати Дома Декор Дневна Соба Постер Бесплатен превозот XA1233C
zoom_in

5 Парче Платно Уметност Ѕид Уметност Реката Просперитетна Град Сликарство Слика Печати Дома Декор Дневна Соба Постер Бесплатен превозот XA1233C

DEN 510.00 654.24

Износ
check Во продавницата.


Сосема нов, Бесплатен превозот!
Сликата е HD печатени на Висока Светлина, Водоотпорен Платно!
Рамка
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само, ќе биде валани брод.
Големина на :
големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch)
големина на 2 : 30x50cmx2 компјутери , 30x70cmx2 компјутери , 30x80cmx1pc (12x20x2, 12x28x2, 12x32inch)
големина 3 : 4 0x60cmx2 компјутери , 40x80cmx2 компјутери , 40x100cmx1pc (16x24x2, 16x32x2, 16x40inch)
големина : 10x15cmx2pcs,10x20cmx2pcs,10x25cmx1pc (4x6x2, 4x8x2, 4x10inch)
Време На Испорака :
1.Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Оваа содржина е Бесплатно испорачуван e Packet или Кина пост воздух парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат.
Dropshipping Поздрав!
Ние сме професионални сликарство печатење фабрика. Ние сме среќни да се направи dropshipping за вас! Ние може да се направи овие за вас
1. Ние обезбедуваме прилагодено печатење услуга. Ние можеме да ви помогне да се подели сликата за да одговара 5 панели платно ѕид уметност.
2. Dropship наредби директно на вашиот клиент.
3. Висок Квалитет, Извонредни Цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
4. Ние сме одговорни за било каква штета или изгубена!
За промет на големо со клиентите,ние обезбеди капка превозот услуга. ние ќе пакетот и се испорачуваат директно до вашиот клиент без било нашите информации, само со вашите информации.

Големина (Инчен):
големина 1, големина 2, големина 3, големина на
боја:
не врамени, со врамени
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
XA1233C
Форма:
Во комбинација
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Медиум:
печати на платно
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Им се допаѓа и на купувачите..