• Продажбата
  • Ново
4 Панелот Риба Топла Продаде Семејство го одликува Печати Во Маслото На Платно ѕид Уметност Слика Подарок Формулиран Не Врамени
zoom_in

4 Панелот Риба Топла Продаде Семејство го одликува Печати Во Маслото На Платно ѕид Уметност Слика Подарок Формулиран Не Врамени

DEN 639.00 1161.60

Износ
check Во продавницата.


Големина (Инчен):
20x40cmx2p 20x50x2pc, 30x60cmx2p 30x80x2pc
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
ALMUDENA
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж

Им се допаѓа и на купувачите..