• Продажбата
  • Ново
постои многу повеќе Портрет Апстракт маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно рачно изработени скапоцен камен airbrush action28100584
zoom_in

постои многу повеќе Портрет Апстракт маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно рачно изработени скапоцен камен airbrush action28100584

DEN 415.00 768.96

Износ
check Во продавницата.

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

Големина (Инчен):
8x11, 12x16, 16x21, 20x27
Бренд Име:
ју донг џин
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
28100584

Им се допаѓа и на купувачите..