• Продажбата
  • Ново
Рачно Насликани Декоративни Постер На Ѕид Уметност Платно Маслото Палета Нож Дрво Пејзаж Слики Ѕид Слики За Дневна Соба
zoom_in

Рачно Насликани Декоративни Постер На Ѕид Уметност Платно Маслото Палета Нож Дрво Пејзаж Слики Ѕид Слики За Дневна Соба

DEN 1385.00 1689.60

Износ
check Во продавницата.


Почитувани купувачи,
Добредојдовте во мојата продавница !! Многу среќен што ќе го избра нашите производи, како и во продавницата.Се надевам дека ќе имате среќен шопинг време! Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам. Јас ќе wholeheartedly за вашата услуга.Ви благодариме !
Детали За Производот...................................
Опис : Рачно Насликани Декоративни Постер На Ѕид Уметност Платно Маслото Палета Нож Дрво Пејзаж Слики Ѕид Слики За Дневна Соба .
Одберете големина за
(1inch=2.5 см)
12x24inch (30x60cm),
или 16x32inch (40x80cm),
или 20x40inch (50x100cm),
или 24x48inch (60x120cm),
или 28x56inch (70x140cm),
или 32x64inch (80x160cm),
или 36x72inch (90x180cm),
или 40x80inch (100x200cm),
или 44x88inch (110x220cm),
Секоја страна екстра Додадете 2inch (5 см) за Протегала и врамено.
Ако сакате повеќе големината повеќе слика ,pls контактирајте ме .
Врамени/Протегала
Без рамка,само платно . Поради скапи превозот цена,пакет вклучуваат само Маслото. Внатрешноста frameand превозот цена е околу $30-$200.
Ако ви треба рамка, ве молиме контактирајте ме. Валани Пакување превозот
Гаранција
100% рака-насликани висок квалитет акрилик слики со професионален уметник на платно
Забелешка Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Нашата фабрика се наоѓа во Da Fen село град Шенжен,Guang Dong,Кина.Ние сме компанија која специјализира во маслото,се произведуваат и tradining.
Ние сами многу големи Професионални уметници, редефинирање на вашиот животен стил со овој уникатен и елегантно парче уметност создадена од страна на нашиот уметник.

Големина (Инчен):
30x60cm, 40x80cm, 50x100cm, 60x120cm, 70x140cm, 80x160cm, 90x180cm, 100x200cm, 110x220cm
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
MT160501
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No

Им се допаѓа и на купувачите..