• Продажбата
  • Ново
Буда се Соочуваат со Сликарството Платно Религија Ѕид Уметност Печати Слика За Домашната Канцеларија Оркестарот Буда Медитација Обичај Сликарство dropship
zoom_in

Буда се Соочуваат со Сликарството Платно Религија Ѕид Уметност Печати Слика За Домашната Канцеларија Оркестарот Буда Медитација Обичај Сликарство dropship

DEN 681.00 840.00

Износ
check Во продавницата.

Модерната Буда се Соочуваат со Сликарството Отпечатена На Платно Религија Ѕид Уметност Дом и Канцеларија Оркестарот
Производ Детали :
Тип : Giclee печати Буда сликарство (Не handpainted)
Големина : 35x50cm x3 , 40x60cm x3 , 50x70cm x3 ( Дополнителни платно граница 3-5 см за истегнување .)
Ако ви треба othe r големина, ве молиме контактирајте со нас.
Материјали : СЕДИШТЕТО Ployester платно
Рамка : Без Рамка ,само платно, не се подготвени за висат. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас.
Пакување : Платно ќе биде свиткан со тврд цевка и wraped со меур пластичен слој.
Забелешка : Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот.
Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. Ако ви треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца.
Производот ние ги испратите ќе биде ФОРМУЛИРАН платно сликарство буда , не вклучувајќи рамка .
Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
Пакување :
Прилагодено За Цел :
Вие би можеле да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење). Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања.

Големина (Инчен):
35x50 cm x3, 40x60 cm x3, 50x70 cm x3
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Бренд Име:
чиста уметност простор
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
Триптих
Стил:
Апстракт
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Обликот:
правоаголник

Им се допаѓа и на купувачите..