• Продажбата
  • Ново
3-4-5 панели/set Полн со виолетова wildflower Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Слика Уметност HD Печати Слика На Платно За Дневна Соба
zoom_in

3-4-5 панели/set Полн со виолетова wildflower Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Слика Уметност HD Печати Слика На Платно За Дневна Соба

DEN 449.00 864.00

Износ
check Во продавницата.


· Име на производ : Модерна ѕид уметност платно печатени сликарство · Стил : Модерна / Realizm /традиционална/ класичен/ Апстракт · Декорација за : Livingroom / Спална соба / Канцеларија / влезот / Ѕидот оркестарот · Границата тип : Дополнителни бела граница за слободни околу секоја парчиња за истегнување на платна на дрво, рамки · Рамка : Не вклучувајќи рамка , платно само. Со Рамка, Подготвен да се Откажам · Пакет : Навива со Тешко Цевка, или се Одликува со Цртан филм Кутија · Многу важно дополнителни информации : оваа ставка е отпечатена на платно ,а не рачно насликана.ако купувате без рамки,може да се купи рамка во вашата локална рамки продавница или направете го тоа сами. · Тоа е Ефект на табелата со рамка за повикување само.тоа е нормално таму е малку различни во боја. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена

Големина (Инчен):
Size1 Формулиран, Size1 Врамени, Size2 Формулиран, Size2 Врамени, Size3 Формулиран, Size3 Врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
Нередовните
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
E123r
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
HOMEDECOR SHMILY
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Им се допаѓа и на купувачите..