• Продажбата
  • Ново
Модерен Дом Оркестарот Елен Елен Платно Сликарство Апстракт Шума Силуета Животни Постер Печатење Ѕид Слики Соба Трговија На Големо
zoom_in

Модерен Дом Оркестарот Елен Елен Платно Сликарство Апстракт Шума Силуета Животни Постер Печатење Ѕид Слики Соба Трговија На Големо

DEN 456.00 479.52

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница, ви благодарам за целата поддршка! Имајте пријатен шопинг време!
1.Големина : 30x40cm 40x50cm 50x70cm
(Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика)
2. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот слика се должи на различни бренд на набљудувачите,ве Молиме обратете се до бои се прикажани во слика
3. Добар избор за ѕид декорација, погоден за Дома и во Канцеларија, Бар, Хотел
4. Тоа е исто така прекрасен подарок идеја за пријатели и роднини.
5. Квалитет : со Висок Квалитет ААА+++
6. Слика Без Рамка", ние ќе се тркалаат во цевка
7. Од ѕидното сликарство платно (а Не на Страна на Нафта Сликарство)
8. Ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Големина (Инчен):
30x40cm, 40x50cm, 50x70cm
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Бренд Име:
чиста уметност простор
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
дијамант
оригиналниот:
No

Им се допаѓа и на купувачите..