• Продажбата
  • Ново
секси аниме девојки на плажа, PDM495 платно ткаенина постер прилагодено печатење за ѕид уметност соба оркестарот дома декорација (рамка достапни)
zoom_in

секси аниме девојки на плажа, PDM495 платно ткаенина постер прилагодено печатење за ѕид уметност соба оркестарот дома декорација (рамка достапни)

DEN 339.00 595.20

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте На Pipeng Продавница! Опис
Нашата продавница специјализирана за сите видови на парична казна постери за на ѕид уметност соба оркестарот домашна декорација. Темите на нашите постери вклучуваат анимација, сценографијата, спорт, слика, филмови (ТВ драма), игра, животински и така натаму.
Материјал на нашите постери е Ткаенини, со фина текстура и мазна површина. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.
Поради екран разлика и камера за прилагодување, вистински постер може да изгледа малку поинаква од она што го гледаме на екранот. Се надеваме дека ќе може да се разбере ова. Ние обезбедуваме правоаголник плакати (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 80cmx120cm) и квадрат плакати (30cmx30cm,50cmx50cm, 60cmx60cm, 80cmx80cm). Ние исто така, обезбеди повеќе парчиња платно постер комбинација (како што се 5 парчиња комбинација, 3 парчиња комбинација и сл.).
Плаќање
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот
Ако изберете стандардна превозот (како што се Epacket ), тоа е бесплатен превозот. Ако изберете го изразат испорака (како што курирската служба DHL), ќе треба да плаќаат за превозот. Услови за Продажба
За Дрво Рамка
На безопасни дрво рамки се на располагање, можете да изберете постери со рамка или не. Рамки имаат фиксни димензии (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 30cmx30cm, 50cmx50cm, 60cmx60cm). Ако рамка големина што ви треба не е како она што е кажано понапред, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Поради долго дистрибуција на далечина, ако постер е испратен по монтажа рамка, постер е многу лесно да бидат оштетени на патот.

Големина (Инчен):
30cmx45cm формулиран, 50cmx75cm формулиран, 58cmx90cm формулиран, 80cmx120cm формулиран, 30cmx45cm врамени DIY, 50cmx75cm врамени DIY, 60cmx90cm врамени DIY
Бренд Име:
XMHMJ ОРКЕСТАРОТ
Тип:
Постер
Предмети:
Анимација
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No

Им се допаѓа и на купувачите..