• Продажбата
  • Ново
COLORFULBOY Акварел Кактус Растенијата Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор
zoom_in

COLORFULBOY Акварел Кактус Растенијата Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор

DEN 198.00 253.44

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики : Еко-Пријателски Памук Платно-Водоотпорен , Силна Навремено Отпор Никогаш Не Исчезнат, Може Да Се Избрише
Запечатено Пакување : Висока Јачина На Хартија Цевка
Дома Декор : Дневна Соба Оркестарот ,Детска Соба Оркестарот, Спална соба Оркестарот, Студија Декор ,Канцеларијата на Оркестарот ,Ресторанот и Кујната Оркестарот така натаму
Потрошувачите Голема Четири Заштита=Осигура Шопинг
ако мислите дека квалитетот проблем, пакет оштетени, производ изгубени, боја проблем или на друг начин ненормално, ве молиме контактирајте ме во секое време. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Транспорт Безбедност : нашата редовно ви испрати логистика информации, Секогаш бидете сигурни дека можете да се знае состојбата на добар
Пакети ќе биде предаден во рок од 24 часа (Освен празници)
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал ,Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, јас ќе се справи во време
COLORFULBOY Акварел Кактус Растенијата Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор
Материјал : Еко-Пријателски Памук Платно
Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи
ОПИС : ѕид уметност платно сликарство постери и цртежи на ѕид слики за дневна соба платно уметност Нордиските постер детска соба платно отпечатоци спалната соба поп-арт дома декор.

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
20170801667-j
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Цвет
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
боја:
шарени
Предмети:
Кактус Растенијата
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Материјал:
Памук Платно
слика тип:
Платно Сликарство
уникатен подарок:
Подароци за семејството или пријателите
платно уметност:
Ѕид Уметност И Печатење На Постери
Дома декорација:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери
нордиските постер:
Ѕид Слики За Дома Декор

Им се допаѓа и на купувачите..