• Продажбата
  • Ново
Модерната Жешки Секси дама Во Тоалет платно уметност ѕид Frameless сликарство дома Модерна ѕид уметност Бар Хотел Тоалетот Кафе оркестарот БЕЗ Рамка
zoom_in

Модерната Жешки Секси дама Во Тоалет платно уметност ѕид Frameless сликарство дома Модерна ѕид уметност Бар Хотел Тоалетот Кафе оркестарот БЕЗ Рамка

DEN 393.00 393.12

Износ
check Во продавницата.

Мека Потсетување :
големина : 20x25cm
30x40cm
40x50cm
40x60cm
50x70cm
60x80cm Постои рамка за слика,но всушност не можеме да снабдување рамка, како што е лесно да се биде прекината во транзит.Тоа е лесно да се купат во вашата земја,се надевам дека ќе може да љубезно ве молиме да се разбере и да уживаат во шопинг во нашата продавница~~ Спецификација на нашиот ѕид слика :
1. Материјал : Платно (А+ Висок Квалитет На Платно)
2.Технологија : Print (Ние ги користиме за висок квалитет на мастило за да печати со машини, сликарство боја е сликовито. )
3. Стил : Без Рамка. ( Тоа е формулиран, тоа треба да се намести пред да виси на ѕидот. Нашите ѕидното сликарство е фантастичен DIY подарок за вашите пријатели и семејството.)
4. Примена : Тоа е совршена слика за декорација на вашиот дом, канцеларија, бар, хотел, ресторан, кафуле, училиште, итн.
5. Пакување : Пакет со висок квалитет ролна хартија цевка за да се заштити од ѕидното сликарство. (100% се врши увид за да се осигура сите парцели се во добра состојба пред испраќање.)

Големина (Инчен):
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 40x60cm, 50x70cm, 60x80cm
Тип:
Масла
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
О-0063
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Голи
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Им се допаѓа и на купувачите..