• Ново
Сладолед јајце фах машина обланда купот на создателот ЛИНИЈА-4 сладолед конус машина за правење 220V 2400W 1pc
zoom_in

Сладолед јајце фах машина обланда купот на создателот ЛИНИЈА-4 сладолед конус машина за правење 220V 2400W 1pc

DEN 50400.00

Износ
check Во продавницата.

Сладолед јајце фах машина ЛИНИЈА-4 сладолед Конус Машина за Правење Обланда првенство 220 V 2400 W 1pc на Производот покажува
Answer : ___________________________ Note : оваа машина имаме три мувла(ќе треба да изберат еден).
Производ параметри :
Име : сладолед јајце фах машина
Модел : ЛИНИЈА-4
Производот број : GL0763
Напон : 220 V (50 Hz) 2400 W
Моќност : 2400 W
На печење број : 4
Времето за печење : 1-2min
Излез : 100-120 / h
Отворање и затворање на режимот за контрола на : прирачник
Тежина : околу 80kg
Димензии : 450 * 430 * 650mm
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Капацитет:
500-1000ml
Број На Модел На:
ЛИНИЈА-4
Тип:
Други
Моќност (W):
2400w
сертификација:
Други
Име на производ:
сладолед јајце фах машина
Напон:
220V (50Hz)
Број На Производ:
GL0763
Модел:
ЛИНИЈА-4
моќност:
2400w
Големина:
450*430*650mm
Времето за печење:
1-2min
Излез:
100-120 / h
Отворање и затворање на режимот за контрола на:
упатство
Тежина:
about 80kg

Им се допаѓа и на купувачите..