• Продажбата
  • Ново
Долго Чувар Мултифункционален Жените Шапка Шамија Одземени Хип-Хоп Beanie Пролет&Есен Snapback Капа Жените Леопард Шарени Beanie
zoom_in

Долго Чувар Мултифункционален Жените Шапка Шамија Одземени Хип-Хоп Beanie Пролет&Есен Snapback Капа Жените Леопард Шарени Beanie

DEN 143.00 238.56

Износ
check Во продавницата.


· П : Како можам да добијам повеќе попуст во вашата продавница? О : Зачувајте ги нашите производи и да ги чува како што се покаже, тогаш контактирајте со нас! · П : Може да ти ме испрати вистинската слика на вашите очила? A : фотографијата да се прикажат на страницата се вистинска слика. Ние го зеде слика врз основа на нашите вистински производ. · П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, вие ќе ја добиете вашата следење на број по што бродот. Можете да ги пратите во веб-страница : www.17track.net/Index En.html · П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена? А : Здраво, за сигурни. Ве молиме пратена е-пошта до нас. Ние ќе ги провери цена за вас! П : Дали сте поддршка Капка Превозот услуга, може да ви понуди слики без водени жигови? A : Да. ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса точно.
Ако имате било какви други прашања, контактирајте со мене, ве молам.

Бренд Име:
Долго Чувар
Материјал:
Акрилик,Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
@A-Дрво
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Стил:
Sknitted шапка
useage:
шапка&шамија
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Бои:
како Слика

Им се допаѓа и на купувачите..