• Продажбата
  • Ново
2018 Моден Зимски Топло Жените Плетење Вистински Mink Вертикална Ткаење Шапка Топла Продажба Зајакот Крзно Се Меша Со Fox Крзно Капа Како Пченка Уво
zoom_in

2018 Моден Зимски Топло Жените Плетење Вистински Mink Вертикална Ткаење Шапка Топла Продажба Зајакот Крзно Се Меша Со Fox Крзно Капа Како Пченка Уво

DEN 1568.00 3408.00

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Материјал:
Крзно,Зајакот.
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
DENPAL
Стил:
Повик
Број На Модел На:
BH
Крзно Капи Боја:
multicolor
Крзно капи големина:
Бесплатни големина одговара за 52cm да 60см
Крзно капи материјали:
Увезени mink крзно/Fox крзно/Волна нето/Зајакот крзно
Крзно капи за сезона:
зима и есен
Е Прилагодена:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..