• Продажбата
  • Ново
WHISM Природата рачно изработени Складирање Кошница Виткање Flowerpot Seagrass Градина Колонист Wickwork Дребулии Организатор Слама Перење Кошеви
zoom_in

WHISM Природата рачно изработени Складирање Кошница Виткање Flowerpot Seagrass Градина Колонист Wickwork Дребулии Организатор Слама Перење Кошеви

DEN 480.00 959.04

Износ
check Во продавницата.


Функција : 100% нов и автентичен, сигурен квалитет . Убава и практична, свежи диви, виси во било кое место ви се допаѓа. Мулти-цел, оркестарот, намирници кошеви, фабрика тенџере опфаќа, играчка организатор, итн. Конвертибилна, користете кошници со рачки надвор или свитканите надолу како сад-стил кошеви. Направени од врба материјал, свитлива силен и издржлив и Рачка за да отстраните позиција лесно. Може да се користи за дома чување како облека, ватенка, кукли,исто така, може да биде како фабрика тенџере за домашна декорација. Совршен за секој агол од куќата, ходник, дневна соба, детската соба, бања, балкон простор. Спецификација : Предмет Тип : Складирање Кошница Боја : Како на Сликата Материјал : Морска Трева Складирање Кошница Големина : Големина S : 22 х 20 cm Големина M : 29 x 26 cm Големина L : 32 x 28 cm Големина XL : 38 x 36 cm Пакет се вклучени : 1 x складирање кошница

Тип:
Складирање Кошеви
Материјал:
Плетен
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски,Виткање
Употреба:
Neatening/Складирање
Број На Модел На:
складирање кошница
Бренд Име:
WHISM
боја:
како Слика
Големина:
38x36cm/32x28cm/29x26cm/22x20cm
Објектот:
складирање кошница
Точка име :
canasta де almacenamiento
Тип На Објект:
облека, кошница
објектот стил:
складирање кошница
Стил:
cesta ropa sucia
Тип:
roupa suja
Име:
складирање кошница
Производот:
cesto lavanderia

Им се допаѓа и на купувачите..