• Продажбата
  • Ново
16*24cm,100pcs Проѕирен позлата алуминиум ziplock воздушни перници - Предни јасно Патент resealable метален mylar пластична фолија пошта
zoom_in

16*24cm,100pcs Проѕирен позлата алуминиум ziplock воздушни перници - Предни јасно Патент resealable метален mylar пластична фолија пошта

DEN 284.00 298.56

Износ
check Во продавницата.


Проѕирен позлата алуминиум ziplock торба
Спецификација : Лесно да ја раскинам
Дебелина : 0.075 mm еден, двострано 0.15 mm
Материјал : алуминиум-челик позлатен
Стил : Три работ запечатување,врвот на патент, од една страна јасно
Боја : сребрена
Број : 100 / многу (Не посебно )
Големина : 16x24cm (Ширина x Должина)
Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Пред јасна Патент resealable метален mylar пластична фолија пошта
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Капацитет:
6.3 x 9.45
Спецификација:
16*24cm
Производот:
Проѕирен позлата алуминиум ziplock кеси
Големина:
16x24cm ( 6.3 x 9.45)
одговараат за:
Храна, Чај, подарок, ореви, прав, кафе, грав
Материјал:
Aluminizing фолија соединение

Им се допаѓа и на купувачите..