• Продажбата
  • Ново
10*и 17,5 см Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Патент Пластични Мало Складирање Пакет Торба, Zip Заклучување Ziplock Торба Мало Packaing
zoom_in

10*и 17,5 см Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Патент Пластични Мало Складирање Пакет Торба, Zip Заклучување Ziplock Торба Мало Packaing

DEN 501.00 527.52

Износ
check Во продавницата.


Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надвор Димензија : 10cm*и 17,5 см, Внатре Димензија : 9cm*14cm Боја : Пред е јасно, Назад е алуминиумска фолија
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Апликации на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Предности на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Различни од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка :
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
8 жица
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Алуминиумска Фолија Јасно Resealable Вентил Патент Пластични Мало Складирање Торба
Производот:
Ziplock Торба Мало Packaing
Капацитет:
10*и 17,5 см
Спецификација:
10*17.5cm
Големина:
Outside Dimension
одговараат за:
Кујната, пијалаци продавница, печење продавница, забава, свадба
Примена:
Пијалоци,Пијалоци,Суво овошје, печење, кафе, ужинка храна, жито, чај
Функција:
Resealable, стенд-ап дизајн,zip closute
боја:
Јасно
Затворање:
Zip затворање
Материјал:
Алуминиумска фолија, ЈП пластика

Им се допаѓа и на купувачите..