• Продажбата
  • Ново
5.5x7.9 (14x20cm) Kraft Хартија W/ Заоблачено Прозорец Застане Пакување Пакет Торба за Храна Кафе Складирање Resealable Zip Заклучување Торба
zoom_in

5.5x7.9 (14x20cm) Kraft Хартија W/ Заоблачено Прозорец Застане Пакување Пакет Торба за Храна Кафе Складирање Resealable Zip Заклучување Торба

DEN 1550.00 1631.52

Износ
check Во продавницата.

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Материјал : Kraft хартија и пластика
Цел 250 парчиња, Забрзана Испорака.
Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Kraft Хартија W/ Заоблачено Прозорец Застане Пакување Пакет Торба
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Материјал:
Kraft Хартија
Производот:
Храна Кафе Складирање Resealable Zip Заклучување Торба
Капацитет:
5.5x7.9
Спецификација:
14x20cm
Големина:
14cm*20cm, 5.5''x7.9''
одговараат за:
храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување
Материјал:
Kraft хартија и пластика

Им се допаѓа и на купувачите..