• Продажбата
  • Ново
500PCS Насмевка Печатени Cellophane Cookie Торба Бисквит Пластична Амбалажа Кеса Свадба Корист Бонбони Торба OPP Вреќа Со Себе Лепило 10x10
zoom_in

500PCS Насмевка Печатени Cellophane Cookie Торба Бисквит Пластична Амбалажа Кеса Свадба Корист Бонбони Торба OPP Вреќа Со Себе Лепило 10x10

DEN 760.00 800.16

Износ
check Во продавницата.

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs/број (+/-2 парчиња) Големина : 11x11cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред. Тоа не е Толку Голем како што сликата. ) Употреба : Подарок, Храна, Куки, Бисквит, Бонбони, Чоколада, Macaron, Торта, итн. Овие високо квалитетни пластични кеси се совршени за било прилики. Пополни секој со слатки,Куки,чоколадо,торта,Macaron пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. Се истакна : Таму ќе биде малку поинаква боја betweent екранот и вистински prodoucts!!! Сликите се за повикување само, ве молиме да се измери Вистинската Големина од себе!!!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Употреба:
Храна
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Пластична Амбалажа Кеса Свадба Корист Бонбони Торба OPP Вреќа Со Себе Лепило
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
10x10cm
Производот:
Насмевка Печатени Cellophane Cookie Торба Бисквит Пластична Амбалажа Кеса
Капацитет:
10x10cm
Примена:
Подарок, Храна, Куки, Бисквит, Бонбони, Чоколада, Macaron, Торта, итн.

Им се допаѓа и на купувачите..