• Продажбата
  • Ново
13*19cm згусне ЈП ziplock торба, 100pcs/број сите lucency телефон случај пакување торбичка со resealable патент lock-за накит кеси
zoom_in

13*19cm згусне ЈП ziplock торба, 100pcs/број сите lucency телефон случај пакување торбичка со resealable патент lock-за накит кеси

DEN 157.00 165.12

Износ
check Во продавницата.

13*19cm згусне ЈП ziplock торба, 100pcs/број сите lucency телефон случај пакување торбичка со resealable патент lock-за накит кеси Големина : 13x19cm(5.12"x7.48") Материјал : PE пластичен Дебелина : една страна 0.07 мм, двојно страна 0.14 mm Пакување : 100pcs/многу Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
телефон случај пакување торбичка со resealable патент lock-за накит кеси
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
13*19cm
Капацитет:
13*19cm
Производот:
13*19cm
Големина:
13cm*19cm(width*length)
thinckness :
Една страна 0.07 мм, двојно страна 0.14 mm
Материјал:
PE

Им се допаѓа и на купувачите..