• Продажбата
  • Ново
Топла Продажба 6 Бои Најлон Патување Складирање Кеси Лаптоп Организатор Чевли Организатор Чанта Преносни Класификација Кеси
zoom_in

Топла Продажба 6 Бои Најлон Патување Складирање Кеси Лаптоп Организатор Чевли Организатор Чанта Преносни Класификација Кеси

DEN 95.00 131.04

Износ
check Во продавницата.

Caratteristica : 100% brandnew и Висок квалитет. ГОЛЕМИНА на : 20*21*11.5 cm Materiale : Водоотпорен најлон Боја : Како на сликата покаже Тежина : 70g Пакетот Вклучува : 1 чевли торба Драги Ценети Купувачи, Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи. Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем . : ) Yous Искрено!
- - - Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Водоотпорен ПВЦ
Употреба:
Чевли
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
8 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
1
Спецификација:
70*60*30cm
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
200ml
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
BUBM
Производот:
Патување Складирање Ба

Им се допаѓа и на купувачите..