• Продажбата
  • Ново
Мало 20Pcs/ Број 17*28cm Отвори Врвот Анти-Статички Пакување Торба ESD Анти-Статички Оклопна Пакет Кеси За Електроника за Складирање
zoom_in

Мало 20Pcs/ Број 17*28cm Отвори Врвот Анти-Статички Пакување Торба ESD Анти-Статички Оклопна Пакет Кеси За Електроника за Складирање

DEN 315.00 331.20

Износ
check Во продавницата.


Спецификација
Материјал : APET / CPP
Боја : Сребро Сива
Големина : 17cm*28cm
Име : Анти-статички торба / анти-статички оклопна торба / анти-статички торба / анти-статички пластични кеси
Изглед : проѕирни сребро, може да се јасно препознатливи од надвор може да го исчистите стоки внатре, спомене производ слика;
Материјал Структура : APET / CPP (половина aluminized / фрлија полипропилен филм), материјалот мазна, удобно се чувствуваат;
Дебелина : 0.075 ММ;
Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;
Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 5-10ММ;
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
ESD Анти-Статички Оклопна Пакет Кеси За Електроника за Складирање
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
17*28cm
Производот:
Отворете Врвот Анти-Статички Пакување Торба
Капацитет:
17cm*28cm

Им се допаѓа и на купувачите..