• Продажбата
  • Ново
6x8cm 500 компјутери/многу Бесплатен Превозот Мини Zip заклучување Baggies Пластична Амбалажа и Кеси Мали Пластични патент Торба Ziplock Торба
zoom_in

6x8cm 500 компјутери/многу Бесплатен Превозот Мини Zip заклучување Baggies Пластична Амбалажа и Кеси Мали Пластични патент Торба Ziplock Торба

DEN 371.00 390.72

Износ
check Во продавницата.


Стил 6x8cm 500 компјутери/многу Бесплатен Превозот Мини Zip заклучување Baggies Пластична Амбалажа и Кеси Мали Пластични патент Торба Ziplock Торба
Ние, исто така, имаат многу големина на овој јасна торба, ако сте заинтересирани за тоа, pls ме контактирате и да побарате за врската.
Големина : 6x8cm
Боја : јасно
Материјал : ЈП 5 C
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
Мини Zip заклучување Baggies Пластична Амбалажа и Кеси Мали Пластични патент Торба
Дебелина:
8 жица
Производот:
ziplock торба
Капацитет:
6x8CM
Спецификација:
6x8cm

Им се допаѓа и на купувачите..