• Продажбата
  • Ново
Златна Убавина 8pcs/pack 8-14inch Лабава Длабоко Ткаат Шие во Косата Екстензии Weft Топлина Resiatant Синтетички Влакна
zoom_in

Златна Убавина 8pcs/pack 8-14inch Лабава Длабоко Ткаат Шие во Косата Екстензии Weft Топлина Resiatant Синтетички Влакна

DEN 1048.00 1310.40

Износ
check Во продавницата.


Економски Превозот : e Packet : 7-15days && (Европската)Кина Пост Воздух Mail : 10-25days
Напомена : Итни Потреби : Избор Брза Испорака Или Цел Однапред

Протегала должина:
8inches, 14inches
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Лабава Длабоко
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
Златна Убавина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
косата weft:
Машина Двојно Weft
Должина:
8inches,8-14inches
Тежина:
180/200g
боја:
1B,T1b/грешка,T1b/30,T1b/27
Пакет:
8pcs/пакет

Им се допаѓа и на купувачите..