• Продажбата
  • Ново
Yiyaobess Микро Плетенка Чипка Пред Перики За Црни Жени Топлина Отпорни На Синтетички Средна Должина Обурн Браун Перика Два Модели
zoom_in

Yiyaobess Микро Плетенка Чипка Пред Перики За Црни Жени Топлина Отпорни На Синтетички Средна Должина Обурн Браун Перика Два Модели

DEN 2616.00 3312.00

Износ
check Во продавницата.


1. Испорака метод : Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail и e-пакет. Но, ако вкупниот цел такса повеќе од УСД$200, ние ќе брод од страна на EMS слободни дека пристигне во рок од 5-12 дена.
2. Превозот Време : Кина пост воздух mail noremally ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Можеме да го прифатиме врати ставки.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен, ве молиме контактирајте не веднаш за делумно
реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1. Враќање мора да биде во оригиналните услови.
2. Се врати во рок од 7 дена.
3. Купувачите плаќаат за враќање превозот надомест.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ве молиме да ни даде можност и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
1. П : Ако се купат повеќе, дали има некој попуст?
A : Постојат 5% попуст за нарачка вредност за $100. Цел повеќе, на попуст е повеќе.
2. П : Кога ќе можам да примите објект по плаќање на плаќање?
A : Нормално, ние ќе го испрати од Кина пост или e-пакет во рок од 3 дена, и тоа трае околу 10-35 дена да пристигнат.
3. П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена, што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 45th.Ако сеуште не добиле од тогаш во рамките на определено време, ве молиме контактирајте не преку порака, ние нудиме целосна наплата или reshipping без оправдување.

Протегала должина:
16inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Боја на Чипка:
Светло Кафеава
Текстура:
Откачен Кадрава
База Материјал:
француска чипка
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
Yiyaobess
Број На Модел На:
LS_036
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Чипка Пред перики
густина:
180%
Перики Должина:
Медиум

Им се допаѓа и на купувачите..