• Продажбата
  • Ново
Вашиот Стил Краток Pixie Намали Curlr Cosplay Перика Фризури за Партија Златна Боја Синтетички Лажни Природна Коса, Перики за Мажи
zoom_in

Вашиот Стил Краток Pixie Намали Curlr Cosplay Перика Фризури за Партија Златна Боја Синтетички Лажни Природна Коса, Перики за Мажи

DEN 642.00 988.32

Износ
check Во продавницата.


Вашиот Стил Краток Pixie Намали Curlr Аниме Cosplay Перика Фризури за Партија Златна Боја Синтетички Лажни Природна Коса, Перики за Мажи
Спецификации :
Услови : Brand New
Материјали : Висока Температура Влакна
Тежина : Abou180g
Превозот : Перики може да се испраќаат надвор слободни од DHL, UPS-от, или Fed Ex ако купите повеќе од 20 компјутери
Пакет :
а) За продажба на мало наредби, ние ќе пак косата со поли торба.
б) За големи нарачки, ние може да пакување со вашиот бренд или лого, ако сакате.
в) За кориснички цел, Ние, исто така, ја прифати кориснички пакет.
Забелешки :
Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина .итн.
Трговија на големо : контактирајте со нас.

Протегала должина:
12inches, 28inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Број На Модел На:
aw584
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Може Да Се Permed:
No
Перики Должина:
Краток
Бренд Име:
Вашиот Стил
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Им се допаѓа и на купувачите..