• Ново
Bangrui Нови Црна Позлатен Пиштол Мажите Долго Тренди Ѓердан 6M Единствена Змија Синџир Ѓердани & Приврзоци Мажите Мода Накит
zoom_in

Bangrui Нови Црна Позлатен Пиштол Мажите Долго Тренди Ѓердан 6M Единствена Змија Синџир Ѓердани & Приврзоци Мажите Мода Накит

DEN 334.56

Износ
check Во продавницата.

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Нови Црна Позлатен Пиштол Мажите Долго Тренди Ѓердан 6 MM Единствена Змија Синџир Ѓердани & Приврзоци Мажите Мода Накит
Напомена :
Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)
Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)
Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Основни Информации :
Материјал : животна средина-пријателски материјал месинг
Platting : 24 K Злато Позлата
Дизајн : модни дизајни, професионален дизајн производство тим
Цена : големи попусти за продажба на големо купувачот
Квалитет : со врвен квалитет, дебели златни, гаранција 2 години под нормална средина,
Пример : на Клиентите примерок е добредојден
Пакет : внатрешен-еден компјутер во една OPP вреќа надворешно - пластични меур хартија и стандардна извоз картон
За Превозот :
Shippment : DHL / Федекс / UPS/ Според вашите барања
Превозот време : 3-7 дена зависи од express компанија
Товарни : Според својата цел. Ние ќе го избере најдобар начин да се брод стоки
Забелешки :
1.

Должина:
50cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
Bangrui
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
40030208
боја:
Роуз Злато
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Новата Црна Позлатен Пиштол Мажите Долго Тренди Ѓердан 6MM UniqueSnakenecklace
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен
Должина:
50cm&60cm necklace
Ширина:
6mm

Им се допаѓа и на купувачите..