• Ново
MQCHUN трговија на Големо Филмот Старец Свитоци V: Skyrim Змеј Pendant Ѓердан Златен Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Гроздобер Ѓердан-3
zoom_in

MQCHUN трговија на Големо Филмот Старец Свитоци V: Skyrim Змеј Pendant Ѓердан Златен Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Гроздобер Ѓердан-3

DEN 782.40

Износ
check Во продавницата.


MQCHUN трговија на Големо Филмот Старец Свитоци V : Skyrim Змеј Pendant Ѓердан Златен Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Гроздобер Ѓердан-2 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 3*2.8 cm Тежина : 12 G Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
A6-6-XL-560
Pendant Големина:
Големина
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Тежина:
12G
Големина:
3*2.8cm

Им се допаѓа и на купувачите..