• Продажбата
  • Ново
Жените Подарок Слатководни 9-10ММ Вистински Природен Лаванда akoya образован бисер ѓердани
zoom_in

Жените Подарок Слатководни 9-10ММ Вистински Природен Лаванда akoya образован бисер ѓердани

DEN 1022.00 1439.52

Износ
check Во продавницата.


Превозот
1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).15-35days. да повеќето земји во Европа.
2.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
3. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.
4.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со кредитна картичка и Western union различни плаќања. но, ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме mail на нас.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
влакно
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Број На Модел На:
Нови
Компатибилност:
ios
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Pendant Големина:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
Злато Позлатен
Фабриката за директна продажба, трговија на големо :
жени мажи подарок

Им се допаѓа и на купувачите..