• Продажбата
  • Ново
Collare UZI ПИШТОЛ Ѓердан Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Оружје Накит Црна Боја Хипи Мажите Велосипед Воена Машина Ѓердан P710
zoom_in

Collare UZI ПИШТОЛ Ѓердан Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Оружје Накит Црна Боја Хипи Мажите Велосипед Воена Машина Ѓердан P710

DEN 288.00 575.04

Износ
check Во продавницата.


Нерѓосувачки Спорт Накит Pendent & Ѓердан За Мажи жолто Злато Позлатен Ѓердан Pendent трговија на Големо Мажите Олимписки Накит P2143 Pendent & Ѓердан Спорт Накит Pendent & Ѓердан трговија на Големо Мажите Олимписки Накит
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
71mm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Collare
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
P710
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
функција 1:
Ѓердани & Приврзоци
Карактеристика 2:
ak47 пиштол

Им се допаѓа и на купувачите..