• Продажбата
  • Ново
MOCHUN Одење Мртов Сребро Позлатен Шарм Хривнија за Жени Зомби Лак Стрелка Секира Вокер Wristle Накит Додатоци-25
zoom_in

MOCHUN Одење Мртов Сребро Позлатен Шарм Хривнија за Жени Зомби Лак Стрелка Секира Вокер Wristle Накит Додатоци-25

DEN 952.00 1286.40

Износ
check Во продавницата.


На Одење Мртов Сребро Позлатен Шарм Хривнија за Жени Зомби Лак Стрелка Секира Вокер Wristle Накит Додатоци-25 Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 24.4 cm Тежина : 22 G Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E1-1-011
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
24.4cm
Тежина:
22g
Тип На Објект:
хривнија
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Должина:
24.4cm

Им се допаѓа и на купувачите..