• Продажбата
  • Ново
Класичен Вистински 925 Sterling Silver Едноставна Змија Синџир Алки & Нараквици за Жените Фунта Сребрен Накит GOS916
zoom_in

Класичен Вистински 925 Sterling Silver Едноставна Змија Синџир Алки & Нараквици за Жените Фунта Сребрен Накит GOS916

DEN 1166.00 1295.52

Износ
check Во продавницата.


Метална боја:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
GOS916
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
BISAER БС
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
гарантирањето:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена,Семејство ,Ќерка ,Си
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина
Должина:
See the Detail

Им се допаѓа и на купувачите..