• Продажбата
  • Ново
HERMOSA Накит NaturalAmethyst Прилагодливи 925 Sterling Silver се Повлече Врзува Синџирот Хривнија 3-11 Инчен За Женска/Девојки Бесплатен Превозот
zoom_in

HERMOSA Накит NaturalAmethyst Прилагодливи 925 Sterling Silver се Повлече Врзува Синџирот Хривнија 3-11 Инчен За Женска/Девојки Бесплатен Превозот

DEN 732.00 892.80

Износ
check Во продавницата.


HERMOSA Најновите Накит Аметист Прилагодливи 925 Sterling Silver се Повлече Врзува Синџирот Хривнија 3-11 Инчен За Женска/Девојки Бесплатен Превозот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
HERMOSA
Број На Модел На:
sdrop
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Капка Вода
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Затворач Тип:
Се Повлече Вратоврска
Функција:
подарок
Материјал:
Полу-Скапоцени Камења
Тежина:
44ct
Камен:
Аметист,Бела Топаз
Должина:
3-11 (Прилагодливи)
Камен големина на:
6x8mm
Ширина:
9mm
Пол:
Женска/Девојки
Стил:
Повлечете Се Врзува Синџирот Хривнија
Состојба:
Нови
Ocassion:
Партија,Шоу,Подарок
Метал:
Sterling Silver

Им се допаѓа и на купувачите..