• Ново
Стаклени влакна Школка целосна се соочуваат со шлем SNELL одобрени motocycle шлем SNELL M2015
zoom_in

Стаклени влакна Школка целосна се соочуваат со шлем SNELL одобрени motocycle шлем SNELL M2015

DEN 5999.52

Износ
check Во продавницата.


Стаклени влакна Школка целосна се соочуваат со шлем SNELL одобрени motocycle шлем SNELL M2015
FRP ШКОЛКА МАТЕРИЈАЛ
Пренослив и wahable лагер, Аеро Динамичен дизајн,
Тока: Висок квалитет ДД прстен тока
Големина : S,M,L,XL, S 55-56cm, M57-58cm, L 59-60cm ,XL 61-62cm
Одобрени од страна на SNELL M2015, ТОЧКА FMVSS218

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шлемови
Сертификат за квалитет:
Snell,Точка,Ece-R22/05
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ЗОМБИ ТРКИ
Тежина:
1500g
Шлем Материјал:
Fiberglass
Шлем Стил:
флип до шлем
Функција:
SNELL M2015 stadard шлем
Големината На Името:
полно лице мото трки шлем

Им се допаѓа и на купувачите..