• Продажбата
  • Ново
CS088 двоен слој 3-4 лице автоматско водоотпорен windproof супер силен кампување шаторот на плажа шатор
zoom_in

CS088 двоен слој 3-4 лице автоматско водоотпорен windproof супер силен кампување шаторот на плажа шатор

DEN 2923.00 3076.80

Износ
check Во продавницата.


Шатор големина (110+200+70) *200*145 CM
Забелешка : Овој шатор вклучуваат само еден пар на странични столбови,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите цена,ви благодарам.

Сезоната:
Четири сезона Шатор
Област:
(110+200+70) *200*145CM
Број На Модел На:
CS088
Бренд Име:
Пустината Камила
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Капацитет:
3/4
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Пол Материјал:
Fiberglass
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Структура:
Еден Спални И Една Дневна Соба
Ткаенини:
210T сребро обложени ткаенина PU3000
Тежина:
6000 (g)

Им се допаѓа и на купувачите..